Často kladené otázky

Po jednoduchej registrácií získa užívateľ možnosť vytvárať a reagovať na inzeráty s pracovnými ponukami a vytvárať profily pomocou ktorých sa môže prezentovať a ponúkať svoje služby. V oboch prípadoch si stačí vybrať kategóriu, vyplniť všetky informácie a počkať na schválenie. Následne záujemcovia reagujú na inzerát správou, ktorá sa objaví v inboxe. Pre reakcie na profil a komunikáciu zo strany inzerenta je potrebné si zaplatiť členstvo. Vašu spokojnosť s užívateľom môžete vyjadriť jeho ohodnotením.

Zaregistrovať sa môže fyzická aj právnická osoba (pozri FAQ pre firmy). Jedinou podmienkou registrácie je veková hranica 15 rokov. V prípade, že užívateľ ešte tento vek nedosiahol, nebudú mu schválené žiadne profily ani inzeráty.

Profil si vytvorte ak máte záujem starať sa o deti, seniorov, zvieratá alebo pomôcť niekomu s vedením domácnosti, či doučovať. Je to spôsob ako na portáli ponúknuť Vaše služby a prezentovať sa.

Profil je aktívny 180 dní od posledného prihlásenia alebo pokiaľ sa užívateľ sám nerozhodne ho pozastaviť. V oboch prípadoch sa dá profil následne obnoviť.

Inzerát si vytvorte ak hľadáte niekoho kto by sa mohol postarať o Vaše deti, pomôcť Vám so starými rodičmi, ísť vyvenčiť Vášho domáceho miláčika, pomôcť s domácnosťou, či doučiť Vás alebo Vaše deti cudzí jazyk alebo iný predmet. Inzerát slúži na sprostredkovanie pracovnej ponuky.

Pri rozkliknutí detailu konkrétneho profilu/inzerátu sa zobrazí možnosť pozastaviť čo je u nás na portáli ekvivalent k zrušeniu. Po vybratí tejto možnosti sa profil/inzerát prestane zobrazovať iným užívateľom a budete sa k nemu vedieť dostať len Vy. Inzeráty majú po pozastavení následne ešte ďalšiu možnosť a to je vymazať. Po vymazaní sa už nie je možné k starému inzerátu vrátiť a nový inzerát treba vyplniť nanovo.

Na portáli nájdete 6 kategórií a v každej z nich je možné vytvoriť 1 profil a 1 inzerát. Dokopy teda 6 rôznych profilov a 6 rôznych inzerátov. Ak v nejakej kategórií už profil existuje, nedá sa vytvoriť ďalší, je možné len upraviť už existujúci. Ak v nejakej kategórií už inzerát existuje,  je možné ho po pozastavení vymazať a vyplniť v danej kategórií nanovo.

Po prihlásení v sekcii moje údaje môžete fotografiu pridať alebo zmeniť.Tu tiež môžete upraviť nastavenie na zobrazovanie fotografie ostatným užívateľom.

Registrácia, vytvorenie profilov a vytvorenie inzerátov je úplne zadarmo. Užívatelia hľadajúci prácu a reagujúci na inzeráty komunikujú na portáli bezplatne. Pre inzerentov je možné si vybrať z niekoľkých možností členstva aby mohli so záujemcami o prácu komunikovať. Pred skončením platnosti členstva je zaslaný email s upozornením. Prehľad členstiev nájdete v Cenníku.

Pod prihlasovacími údajmi v okne pre prihlásenie nájdete link zabudnuté heslo. V ďalšom kroku vyplníte mailovú adresu, ktorú ste použili pri registrácií - ak ste sa registrovali cez Facebook alebo Gmail je potrebné použiť mailovú adresu s ktorou sa do týchto účtov prihlasujete. Následne by sa Vám mala v mailovej schránke objaviť správa s resetovaným heslom. Ak sa tak nestane, skúste chvíľu počkať alebo skontrolujte zložku SPAM. V prípade naďalej pretrvávajúcich problémov nás kontaktujte.

V užívateľskom menu je potrebné vybrať z ponuky Moje údaje. V tejto sekcii sa naspodu nachádza možnosť zrušiť účet. Po odsúhlasení, že naozaj chcete účet zrušiť bude táto akcia vykonaná do 30 kalendárnych dní od prijatia žiadosti.