O nás

Fermeria je miestom stretnutia tých, čo pomoc potrebujú s tými, čo ju radi poskytnú. Spájame potrebu pomoci s ochotou pomôcť. Spájame profesionálov s ľudským prístupom s tými, čo hľadajú odborníkov na opatrovateľskú starostlivosť, či starostlivosť o deti. Spájame tých, čo chcú skvalitniť život iných s tými, čo ho chcú prežiť kvalitne aj napriek vyššiemu veku, či zdravotným ťažkostiam.
Fermeria.sk

Opatrovanie, pomoc v domácnosti, či doučovanie? U nás nájdete všetko na jednom mieste.

Slúžime tým, ktorí hľadajú opatrovateľku/opatrovateľa, pomoc v domácnosti, či doučovanie, ako aj tým, ktorí tieto služby ponúkajú. Na našom webe si môžete vytvoriť profil, inzerát alebo kontaktovať pomocníkov, či reagovať na inzeráty. Stačí sa bezplatne zaregistrovať.

Fermeria v číslach

700

aktívnych opatrovateliek

Aktuálne je v našej spoločnosti zaregistrovaných a aktívnych cca 700 opatrovateliek.

2012

7 rokov na trhu

AT personalistika, s.r.o. je na trhu sprostredkovania opatrovateľskej činnosti od roku 2012.

3300

opatrovateľov / opatrovateliek

Sprostredkovali sme opatrovateľskú činnosť v Rakúsku pre 3300 opatrovateliek a opatrovateľov.

20

nových ponúk mesačne

Viac ako 20 nových pracovných ponúk pre opatrovateľky / opatrovateľov v Rakúsku mesačne.

Čo o nás povedali spokojní opatrovatelia

Opatrovanie seniorov a ZŤP v Rakúsku

Opatrovanie seniorov a ZŤP v Rakúsku

Radi pomáhate starším ľudom? Absolvovali ste kurz opatrovania alebo máte zdravotnícke vzdelanie? Tak neváhajte a staňte sa aj Vy jedným z opatrovateľov v Rakúsku. Práca opatrovateľa/opatrovateľky je nielen povolaním, ale mnohokrát poslaním pomáhať. Vďaka práci opatrovateľov a opatrovateliek, aj seniori môžu prežiť plnohodnotné dni jesene svojho života a ľudia s ťažkým zdravotným postihnutím môžu žiť kvalitnejší život.

Opatrovanie seniorov a ZŤP na Slovensku

Opatrovanie seniorov a ZŤP v Rakúsku

Opatrovanie seniorov či ľudí s ťažkým zdravotným postihnutím v domácnosti si nachádza svoje miesto už aj na Slovensku.

Jeho hlavnou výhodou je možnosť zotrvať napriek veku či zdravotným obmedzeniam v prirodzenom prostredí domova, v blízkosti príbuzných, bez nutnosti vyhľadať inštitucionálnu starostlivosť, ktorá je síce kvalitná, ale nikdy nenahradí skutočný domov. Prostredníctvom nás môžu seniori a ľudia s ťažkým zdravotným postihnutím dostať kvalitnú starostlivosť priamo doma.

Opatrovanie detí na Slovensku

Opatrovanie seniorov a ZŤP v Rakúsku

„Babysitter“ na slovenský spôsob. To je opatrovateľka či pestúnka pre deti na Slovensku. Opatrovatelia detí sa môžu zaregistrovať priamo na tomto webovom portáli zverejnením svojho profilu.

Opatrovatelia detí sa spoľahlivo postarajú o Vaše deti v čase, kedy z akéhokoľvek dôvodu nemôžete byť s nimi. Pracujú celodenne, alebo len v určitom s Vami dohodnutom čase.