O nás

Fermeria je miestom stretnutia tých, čo pomoc potrebujú s tými, čo ju radi poskytnú. Spájame potrebu pomoci s ochotou pomôcť. Spájame profesionálov s ľudským prístupom s tými, čo hľadajú odborníkov na opatrovateľskú starostlivosť, či starostlivosť o deti. Spájame tých, čo chcú skvalitniť život iných s tými, čo ho chcú prežiť kvalitne aj napriek vyššiemu veku, či zdravotným ťažkostiam.
Fermeria.sk

Opatrovanie, pomoc v domácnosti, či doučovanie? U nás nájdete všetko na jednom mieste.

Slúžime tým, ktorí hľadajú opatrovateľku/opatrovateľa, pomoc v domácnosti, či doučovanie, ako aj tým, ktorí tieto služby ponúkajú. Na našom webe si môžete vytvoriť profil, inzerát alebo kontaktovať pomocníkov, či reagovať na inzeráty. Stačí sa bezplatne zaregistrovať.

Fermeria v číslach

700

aktívnych opatrovateliek

Aktuálne je v našej spoločnosti zaregistrovaných a aktívnych cca 700 opatrovateliek.

2012

8 rokov na trhu

AT personalistika, s.r.o. je na trhu sprostredkovania opatrovateľskej činnosti od roku 2012.

3300

opatrovateľov / opatrovateliek

Sprostredkovali sme opatrovateľskú činnosť v Rakúsku pre 3300 opatrovateliek a opatrovateľov.

20

nových ponúk mesačne

Viac ako 20 nových pracovných ponúk pre opatrovateľky / opatrovateľov v Rakúsku mesačne.

Čo o nás povedali spokojní opatrovatelia

Opatrovanie seniorov a ZŤP v Rakúsku

Opatrovanie seniorov a ZŤP v Rakúsku

Radi pomáhate starším ľudom? Absolvovali ste kurz opatrovania alebo máte zdravotnícke vzdelanie? Tak neváhajte a staňte sa aj Vy jedným z opatrovateľov v Rakúsku. Práca opatrovateľa/opatrovateľky je nielen povolaním, ale mnohokrát poslaním pomáhať. Vďaka práci opatrovateľov a opatrovateliek, aj seniori môžu prežiť plnohodnotné dni jesene svojho života a ľudia s ťažkým zdravotným postihnutím môžu žiť kvalitnejší život.

Opatrovanie seniorov a ZŤP

Opatrovanie seniorov a ZŤP v Rakúsku

Jeho hlavnou výhodou je možnosť zotrvať napriek veku či zdravotným obmedzeniam v prirodzenom prostredí domova. Na tomto mieste Vám ponúkame možnosť nájsť si opatrovateľa z našej databázy, resp. zaregistrovať sa ako opatrovateľ zverejnením svojho profilu.

Opatrovanie detí

„Babysitter“ na slovenský spôsob. To je opatrovateľka či pestúnka pre deti na Slovensku. Opatrovatelia detí sa môžu zaregistrovať priamo na tomto webovom portáli zverejnením svojho profilu. Ak takého opatrovateľa hľadáte, môžete priamo niektorého z nich osloviť.