Ako sa správne zaregistrovať a vytvoriť si zaujímavý profil

Ako sa správne zaregistrovať a vytvoriť si zaujímavý profil

Náš web je zameraný aj na opatrovanie seniorov a ZŤP na Slovensku. Na webe je možné zaregistrovať sa, vytvoriť si vlastný profil, či reagovať na inzeráty a to všetko úplne zadarmo.

Čím kvalitnejšie a detailnejšie je vyplnený Váš profil (máte nahranú fotografiu, vyplnené kompletné údaje o Vás, Vašich skúsenostiach s opatrovaním, o získaných certifikátoch alebo absolvovaných kurzoch, či o časoch, kedy môžete opatrovať), tým máte väčšiu šancu zamestnať sa.

Pri vytváraní profilu odporúčame nezabudnúť na dôležité detaily o Vás v popise profilu ako aj na Vaše požiadavky. Každému registrovanému opatrovateľovi / ke dávame možnosť bezplatného odberu agentúrnych ponúk. Pri vypĺňaní profilu si stačí zvoliť možnosť ,,Chcem dostávať agentúrne ponuky”. Ak budeme mať vhodnú ponuku vyhovujúcu Vášmu profilu, budeme Vás s Vašim súhlasom kontaktovať.

Zaregistrovaní opatrovatelia / ky seniorov, či ZŤP majú taktiež možnosť vytvoriť si profil opatrovateľa / ky detí a mať tak zároveň 2 aktívne profily.

Ak si chcete zarobiť alebo privyrobiť opatrovaním a zároveň pomôcť našim seniorom v často neľahkých životných situáciách, neváhajte a zaregistrujte sa už dnes.

Zaregistrovať sa