Často kladené otázky firma

Po jednoduchej registrácií a zvolení členstva získate možnosť vytvárať inzeráty s pracovnými ponukami. Stačí vybrať kategóriu, vyplniť všetky informácie a počkať na schválenie. Následne záujemcovia reagujú na inzerát správou, ktorá sa objaví v inboxe. Rovnako máte možnosť osloviť vhodných kandidátov priamo.

Zaregistrovať sa môže každá firma, ktorá hľadá ľudí alebo ponúka prácu v oblasti na ktorú je portál Fermeria zameraný.  

Inzerovať je možné turnusy ako aj dlhodobý pracovný pomer alebo jednorazovú výpomoc. Čo sa týka typu z pohľadu kategorizácie je potrebné aby ponuka aspoň čiastočne zapadala do jednej z 6 kategórií, ktoré portál obsahuje. Všetky inzeráty prechádzajú procesom schvaľovania u administrátora, ktorý robí konečné rozhodnutie či bude inzerát zverejnený. 

Príklad: Ste škôlka a hľadáte učiteľku. Inzerát  bude pri zvolení kategórie opatrovanie detí schválený. Ale v prípade, že by ste do škôlky hľadali administratívneho zamestnanca takáto ponuka schválená nebude - nezhoduje sa so zameraním portálu.

Tu sú pre užívateľa k dispozícií dve možnosti. Jednou je inzerát pozastaviť, čoho výhodou je v prípade potreby možnosť upraviť alebo obnoviť ho. Ďalšou možnosťou je inzerát archivovať. V tomto prípade už nie je možné ďalej s inzerátom manipulovať a v prípade potreby si užívateľ musí vytvoriť nový. Obidve funkcie sa nachádzajú v zozname zverejnených inzerátov po rozkliknutí možností inzerátu v danom riadku.

Registráciou, ktorá je zdarma, získate skúšobné členstvo na 3 dni, počas ktorého si môžete vyskúšať všetky funkcie portálu. Následne po jeho skončení je potrebné si vybrať jeden z platených druhov členstva, vďaka ktorému budete môcť funkcie portálu naďalej využívať. Pred skončením platnosti členstva Vám bude zaslaný email s upozornením. Prehľad členstiev nájdete v Cenníku.

Pred vypršaním členstva Vám príde email s upozornením o jeho blížiacom sa konci. Ak si ho nestihnete / zabudnete predĺžiť nebudete môcť využívať funkcie portálu a všetky zverejnené inzeráty budú pozastavené. Aj naďalej však budete mať prístup k správam v inboxe. Pre obnovenie členstva si stačí opätovne nejaké vybrať, zaplatiť a svoje výhody získate späť.

Pod prihlasovacími údajmi v okne pre prihlásenie nájdete link zabudnuté heslo. V ďalšom kroku vyplníte mailovú adresu, ktorú ste použili pri registrácií. Následne by sa Vám mala v emailovej schránke objaviť správa s resetovaným heslom. Ak sa tak nestane, skúste chvíľu počkať alebo skontrolujte SPAM. V prípade naďalej pretrvávajúcich problémov nás kontaktujte.

Stačí počkať kým Vám vyprší členstvo a následne nebudú Váš profil ani inzeráty viditeľné pre užívateľov. V prípade, že chcete užívateľský účet úplne zmazať je potrebné nás kontaktovať.